.
 

Son 10 Yorum

 
 

Ziyaretçi İstatikleri

Bugün : 154
Toplam : 613907
 
 
K.Ü.P. DEN BEYİN FIRTINASI - 2  -  04.10.2010
.
.
 
 
         K.Ü.P. ( Kafayı Üşütenler Partisi ) Bilimsel Araştırma Komisyonu, yaptığı açıklamada dünyanın hızını yavaşlatacaklarını gerekirse durdurabileceklerini iddia etti.

Özellikle insan ömrünün uzatılması için zamanın yavaşlaması gerektiğini iddia eden komisyon başkanı Molla Muzo, projenin gerçekleştirilmesi için çok pahalıya mal olmayacak şekilde insan gücüne, 10.31 m boyunda kazıklara ve 5.31m.lik halatlara ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Şekilde de görüldüğü gibi 29 derecedeki meridyen boyunca yaklaşık 20 bin km. lik bir hatta, 20 şer metre aralıklı bir milyon kazık çakılacağını ve bu kazıklara 5.31 m. lik sağlam halatlar bağlayıp, her halatı aynı anda beşer kişiyle batıya doğru çekerek dünyanın hızını azaltmayı ( ya da istenilen seviyede tutmayı ) planladıklarını açıkladı.

Aynı meridyen üzerinde kara parçası olmayan denizlerde ise hat üzerine demirlemiş çok büyük gemiler, baba kazıklarından bağlanarak uygun halatlarla diğer küçük gemiler tarafından batıya doğru çekilecektir.

Komisyon Başkanı Molla Muzo, bu projede, toplam beş milyon insanın çalışacağını, karşılığında altı milyar insanın ömrünün istenildiği kadar uzatılacağını iddia etti.

          Konu ile ilgili açıklama yapan ve adının açıklanmasını istemeyen bir başka K.Ü.P. görevlisi ( Kanıbozuk değil ), projenin gerçekleşmesinin mümkün olduğunu ama değişen zaman hızına göre namaz saatlerinin nasıl düzenleneceği ve mübarek ramazan ayının nasıl hesaplanacağı konusunda şüpheleri olduğunu söyledi.
 
Okunma Sayısı : 1611 | Yorum Yaz

|

Tavsiye Et

|

Facebook'ta Paylaş
 
.
ZEKO  -  26.10.2010    12:29:37
.
ölçü lü davran
K.Ü.P Bilim insanlarına katılımı felsefeyle başka dinlerle göçlendirmek lazım kii zamanın hızını ayarlamak mümkün olsunn,, Hatırlatırım ölçü birimi daha önceleri 7.31 iken bu ölçü keyfiyen hıdo muzoya köprü için değiştirmiştir,, Dünyanın kaderiyle ...?? neden oynarsınız,, OYNAMAYINNN
.
.
K.Ü.P. BİLİMSEL ARAŞTIRMA KOMİSYONU ndan  -  11.10.2010    11:27:35
.
UYARI DİKKATA ALINMIŞTIR
kenan hoca nın uyarıları üzerine toplanan "bilimsel araştırma komisyonu" muz, tereddütlerin yerinde olduğunu; önlem olarak, halatçıların, 1,31m. lik dört ayaklı ahşap sandalyeler üzerinde ve lastik ayakabılarla ( yer çekimine karşı yalıtımsızlık için ) halatları çekmelerine; bu sivri zekasından dolayı kenan hoca nın da komisyona alınmasına karar verdi.
.
.
Kenan HOCA  -  11.10.2010    10:50:02
.
SİZİN BİLİM KURULUNUZA DA...
İyi de küp cüler; sizde hiç mi mantık yok. halatları çeken garibanların ayalkarı yerde olduğu için bu "hız-kazık teorisi"nin uygulanması mümkün değil. yerden yer mi çekilir? allah sizlere akıl versin.
.
.
süleyman konakçı  -  08.10.2010    23:25:50
.
ya kabe ne olacak ?
bırak namazı niyazı siz bu kafayla kabe yi bile karıştırırsınız :)
.
.
ck (cuma)  -  08.10.2010    21:34:12
.
hadi canım
Hadi canım sen de. "Muzo" önce bozdagın zirvesine çikip, inmeyi bir seferde tamamlasında, zirveyi tamamladığına inanalım. Baksana, kışın kar da çiktı, bu ay da inişi yapacak.
.
.
mukaddes akköprü  -  08.10.2010    16:58:42
.
BENCE MÜMKÜN DEĞİL
bence hem zor, hem de dünya yavaşlamayabilir... zor ve pahallı bir proje
.